BqGaming
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

BqGaming

BqGaming - 89.34.25.25:7777
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Recrutari lideri!

In jos 
+4
Founder # RoLLLL
MrWeek
Radutz
Founder # Senno
8 participanți
AutorMesaj
Founder # Senno




Mesaje : 6
Data de înscriere : 27/12/2018

Recrutari lideri! Empty
MesajSubiect: Recrutari lideri!   Recrutari lideri! Icon_minitimeJoi Dec 27, 2018 9:48 pm

Like a Star @ heaven MODEL CERERE LIDER: 🔙
Cati ani ai:
De unde esti:
De cat timp joci pe server?:
Zi-mi cateva cuvinte despre tine:
Ce te face sa joci pe BqGaming?:
Ce te face sa crezi ca esti un lider bun?
Cate ore jucate ai:
La ce factiune doresti sa aplici?:
Nickname pe server:
Sus In jos
Radutz




Mesaje : 2
Data de înscriere : 28/12/2018

Recrutari lideri! Empty
MesajSubiect: Re: Recrutari lideri!   Recrutari lideri! Icon_minitimeVin Dec 28, 2018 2:01 pm

Cati ani ai:am varsta de 13 ani.
De unde esti:Din judetul Dambovita.
De cat timp joci pe server?:De ieri.
Zi-mi cateva cuvinte despre tine:Ma numesc Radu si am varsta de 13 ani sunt din judetul Dambovita si imi place foarte mult sa ma joc samp.
Ce te face sa joci pe BqGaming?:Staff-ul si playeri ca nu sunt ca me bugget fitosi.
Ce te face sa crezi ca esti un lider bun?Ma cred un leader bun deoarece am mai fost leader pe alte servere.
Cate ore jucate ai:am 1 ora jucata.
La ce factiune doresti sa aplici?:La factiunea Taxi Las Venduras.
Nickname pe server:Raduleanu.
Sus In jos
Founder # Senno




Mesaje : 6
Data de înscriere : 27/12/2018

Recrutari lideri! Empty
MesajSubiect: Re: Recrutari lideri!   Recrutari lideri! Icon_minitimeVin Dec 28, 2018 2:04 pm

Radutz a scris:
Cati ani ai:am varsta de 13 ani.
De unde esti:Din judetul Dambovita.
De cat timp joci pe server?:De ieri.
Zi-mi cateva cuvinte despre tine:Ma numesc Radu si am varsta de 13 ani sunt din judetul Dambovita si imi place foarte mult sa ma joc samp.
Ce te face sa joci pe BqGaming?:Staff-ul si playeri ca nu sunt ca me bugget fitosi.
Ce te face sa crezi ca esti un lider bun?Ma cred un leader bun deoarece am mai fost leader pe alte servere.
Cate ore jucate ai:am 1 ora jucata.
La ce factiune doresti sa aplici?:La factiunea Taxi Las Venduras.
Nickname pe server:Raduleanu.


Acceptat, o sa dam testul mai pe seara.
Sus In jos
MrWeek




Mesaje : 2
Data de înscriere : 28/12/2018
Varsta : 25
Localizare : București

Recrutari lideri! Empty
MesajSubiect: Cerere lider   Recrutari lideri! Icon_minitimeVin Dec 28, 2018 4:10 pm

Cati ani ai: 20
De unde esti: Bucuresti
De cat timp joci pe server?: de ieri
Zi-mi cateva cuvinte despre tine: O sa se afle
Ce te face sa joci pe BqGaming?: Jocul
Ce te face sa crezi ca esti un lider bun?: Am mai fost lider
Cate ore jucate ai:1 cred
La ce factiune doresti sa aplici?: Paramedic
Nickname pe server: MrWeek
Sus In jos
Founder # RoLLLL
Founder
Founder # RoLLLL


Mesaje : 13
Data de înscriere : 26/12/2018
Varsta : 25
Localizare : Slobozia/Ialomita/Romania

Recrutari lideri! Empty
MesajSubiect: Re: Recrutari lideri!   Recrutari lideri! Icon_minitimeVin Dec 28, 2018 4:12 pm

MrWeek a scris:
Cati ani ai: 20
De unde esti: Bucuresti
De cat timp joci pe server?: de ieri
Zi-mi cateva cuvinte despre tine: O sa se afle
Ce te face sa joci pe BqGaming?: Jocul
Ce te face sa crezi ca esti un lider bun?: Am mai fost lider
Cate ore jucate ai:1 cred
La ce factiune doresti sa aplici?: Paramedic
Nickname pe server: MrWeek


Salutare , " MrWeek , ma bucur ca vrei sa faci parte din liderii nostri , prin imputernicirea lui " Gabriel " esti ACCEPTAT Recrutari lideri! V8BCQre
Sus In jos
https://bqgaming.forumgratuit.ro
SPEAKOV




Mesaje : 1
Data de înscriere : 28/12/2018

Recrutari lideri! Empty
MesajSubiect: Re: Recrutari lideri!   Recrutari lideri! Icon_minitimeVin Dec 28, 2018 5:16 pm

MODEL CERERE LIDER:  
Cati ani ai:Am 14 ani
De unde esti:Locuiesc in Judetul Galati.
De cat timp joci pe server?:De ieri, este un server minunat!
Zi-mi cateva cuvinte despre tine:Numele meu este Marian, am 14 ani si sunt din Galati. Sunt un baiat care respecta pentru a fi respectat, cu simtul umorului si cu cei 7 ani de acasa.
Ce te face sa joci pe BqGaming?:Playerii, si stafful.
Ce te face sa crezi ca esti un lider bun?Nu ma cred un lider bun, toti suntem lafel!
Cate ore jucate ai:2
La ce factiune doresti sa aplici?:News Reporters.
Nickname pe server:SPEAKOV

Sus In jos
Founder # RoLLLL
Founder
Founder # RoLLLL


Mesaje : 13
Data de înscriere : 26/12/2018
Varsta : 25
Localizare : Slobozia/Ialomita/Romania

Recrutari lideri! Empty
MesajSubiect: Re: Recrutari lideri!   Recrutari lideri! Icon_minitimeVin Dec 28, 2018 6:05 pm

SPEAKOV a scris:
MODEL CERERE LIDER:  
Cati ani ai:Am 14 ani
De unde esti:Locuiesc in Judetul Galati.
De cat timp joci pe server?:De ieri, este un server minunat!
Zi-mi cateva cuvinte despre tine:Numele meu este Marian, am 14 ani si sunt din Galati. Sunt un baiat care respecta pentru a fi respectat, cu simtul umorului si cu cei 7 ani de acasa.
Ce te face sa joci pe BqGaming?:Playerii, si stafful.
Ce te face sa crezi ca esti un lider bun?Nu ma cred un lider bun, toti suntem lafel!
Cate ore jucate ai:2
La ce factiune doresti sa aplici?:News Reporters.
Nickname pe server:SPEAKOV


Salutare , " SpeaKov " , Ma bucur ca vrei sa faci parte din comunitatea noastra , esti ACCEPTAT , iti multumim pentru sprijin Recrutari lideri! V8BCQre
!
Sus In jos
https://bqgaming.forumgratuit.ro
MegaRaffptor

MegaRaffptor


Mesaje : 8
Data de înscriere : 28/12/2018
Varsta : 18
Localizare : Ramnicu Sarat, Buzau

Recrutari lideri! Empty
MesajSubiect: Cerere Lider Taxi LV   Recrutari lideri! Icon_minitimeVin Dec 28, 2018 8:27 pm

Cati ani ai: Am 13 ani.
De unde esti: Sunt din orasul Ramnicu Sarat, judetul Buzau
De cat timp joci pe server?: Acum 30 de minute am inceput sa ma joc, dar vreau sa ma joc pe acest server vreo 2-4 ore maxim.
Zi-mi cateva cuvinte despre tine: Istet, cu simtul umorului, serios, glumet, amuzant, haios si cumsecade
Ce te face sa joci pe BqGaming?: Pe mine ma face sa ma joc pe BqGaming deoarece vreau sa caut un server de samp nici prea mare dar nici prea mic, sa nu aibe gamemode copiat si vad ca acest server are gamemode unic, si cel mai important sa nu fie un server fantoma (Sa se dea wipe mereu), am dat de multe servere, ba ca aveau buguri, ba ca erau fantoma, ba ca erau cu foarte putini playeri si ba ca erau cu un staff foarte prost.
Ce te face sa crezi ca esti un lider bun?: Deoarece eu cred ca nu sunt un lider mai dur sau de-astea.
Cate ore jucate ai: Aproape niciuna, din pacate, dar o sa am destule in saptamanile astea care vor urma.
La ce factiune doresti sa aplici?: Eu vreau sa aplic in Taxi LV deoarece este factiunea mea pasnica favorita, eu nu sunt genul de om care sa omoare alti playeri fie in factiuni precum ( Mafii, Departamente de politie, Hitman Agency ) le-am incercat si am observat ca nu vor sa se ,,lipeasca'' de mine.
Nickname pe server: Pe server ma numesc MegaRaffptor
Sus In jos
http://www.google.com
Founder # Senno




Mesaje : 6
Data de înscriere : 27/12/2018

Recrutari lideri! Empty
MesajSubiect: Re: Recrutari lideri!   Recrutari lideri! Icon_minitimeVin Dec 28, 2018 8:34 pm

MegaRaffptor a scris:
Cati ani ai: Am 13 ani.
De unde esti: Sunt din orasul Ramnicu Sarat, judetul Buzau
De cat timp joci pe server?: Acum 30 de minute am inceput sa ma joc, dar vreau sa ma joc pe acest server vreo 2-4 ore maxim.
Zi-mi cateva cuvinte despre tine: Istet, cu simtul umorului, serios, glumet, amuzant, haios si cumsecade
Ce te face sa joci pe BqGaming?: Pe mine ma face sa ma joc pe BqGaming deoarece vreau sa caut un server de samp nici prea mare dar nici prea mic, sa nu aibe gamemode copiat si vad ca acest server are gamemode unic, si cel mai important sa nu fie un server fantoma (Sa se dea wipe mereu), am dat de multe servere, ba ca aveau buguri, ba ca erau fantoma, ba ca erau cu foarte putini playeri si ba ca erau cu un staff foarte prost.
Ce te face sa crezi ca esti un lider bun?: Deoarece eu cred ca nu sunt un lider mai dur sau de-astea.
Cate ore jucate ai: Aproape niciuna, din pacate, dar o sa am destule in saptamanile astea care vor urma.
La ce factiune doresti sa aplici?: Eu vreau sa aplic in Taxi LV deoarece este factiunea mea pasnica favorita, eu nu sunt genul de om care sa omoare alti playeri fie in factiuni precum ( Mafii, Departamente de politie, Hitman Agency ) le-am incercat si am observat ca nu vor sa se ,,lipeasca'' de mine.
Nickname pe server: Pe server ma numesc MegaRaffptor

Esti acceptat pentru teste, te asteptam pe server pentru teste!
Sus In jos
Zunny.V4




Mesaje : 4
Data de înscriere : 29/12/2018

Recrutari lideri! Empty
MesajSubiect: Re: Recrutari lideri!   Recrutari lideri! Icon_minitimeSam Dec 29, 2018 5:09 pm

Cati ani ai:Am varsta frumoasa de 18 ani.
De unde esti: Sunt din Cluj-Napoca.
De cat timp joci pe server?: De vreo 5-10 minute.
Zi-mi cateva cuvinte despre tine: Sunt un baiat cu simtul umorului, am cei 7 ani de acasa.
Ce te face sa joci pe BqGaming?: Un server frumos, pus la punct, organizat, ownerii foarte intelegatori.
Ce te face sa crezi ca esti un lider bun? Experienta.
Cate ore jucate ai: Inca nu am, dar o sa fac promit.
La ce factiune doresti sa aplici?: San Fierro Police Departament.
Nickname pe server: ZunnyTANCSOVIETNIC


Ultima editare efectuata de catre Zunny.V4 in Sam Dec 29, 2018 8:49 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Mihai@DauCuRenk0




Mesaje : 3
Data de înscriere : 28/12/2018

Recrutari lideri! Empty
MesajSubiect: Re: Recrutari lideri!   Recrutari lideri! Icon_minitimeSam Dec 29, 2018 6:50 pm

Cati ani ai:12.
De unde esti:Din Mihail Kogalniceanu.
De cat timp joci pe server?:De 5-6 zile.
Zi-mi cateva cuvinte despre tine:Harnic,Muncitor,Respectuos.
Ce te face sa joci pe BqGaming?:Staff-ul,playeri.
Ce te face sa crezi ca esti un lider bun?:Ma face pentru ca sunt lider:Curajos,intelegator,sincer.
Cate ore jucate ai:am 18 ore.
La ce factiune doresti sa aplici?:The Italian Mafia.
Nickname pe server:Mihai@DauCuRenk0.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Recrutari lideri! Empty
MesajSubiect: Re: Recrutari lideri!   Recrutari lideri! Icon_minitime

Sus In jos
 
Recrutari lideri!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Recrutari helperi!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BqGaming :: Staff :: Recrutrare STAFF-
Mergi direct la: